Gjuhë

Topic-icon Pyetje Projektet nga Dino Cattaneo

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 393 by Colonelwing

Gentelmen mira ditë,

Për ata prej jush (kalorës Fast forcë lëvizëse; s) që vlerësojmë avionët luftarakë në jetën e vërtetë,
Këtu është dikush që kam vënë besimin tim në shumë vite një të shkojnë për të replikuar disa nga
Luftëtarët e jetës reale USA ushtarake vetë në kohën e tashme ...


BOEING T-45C gjeraqina

Grumman F-14D Tomcat

LOCKHEED MARTIN F-35 LIGHTNING II

LOCKHEED S-3B VIKINGKy emër Gentelman Dino Cattaneo është një nga individi më i mirë është për të bërë
gjë e vërtetë në makinat reale fluturues në Simulators e sotme për të lira.

Provoni këtë për një ndryshim dhe Kalojë atë.
Kanë një të madh Gentelmen ditë zgarë kurth ...

koloneli


IndiaFoxtEcho Visual Simulimet
http://indiafoxtecho.blogspot.ca/2016/04/t-45-goshawk-version-283.html

Projektet Simulimi Fluturimi nga Dino Cattaneo. në shtëpi e tanishme të T-45C gjeraqina, F-14D Tomcat, S-3B Viking dhe projektet F-35 Lightning II për Flight Simulator X: përshpejtimin dhe Prepar3D v3.0. Gjithashtu: mendimet, komente dhe gjetjet në lidhje me simulim rekreative fluturimit dhe lojra fluturimit.

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 395 by superskullmaster

Po unë dhe ai kemi biseduar mbrapa dhe me radhë në lidhje me disa ndryshime I bëra në F-35 për realizëm më të lartë. cilësia Payware për sigurt.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 402 by Colonelwing

superskullmaster Mirëdita ,,,

Gjithmonë gëzojnë 35B VTOL për ulje natë Carrier për ditar udhëtimi tim ...
https://www.youtube.com/watch?v=ZD-J1KksHUQ

Gëzuar shoku !

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 410 by Gh0stRider203

Dashuria Tomcat tij :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 414 by Colonelwing

I have'nt kontrolloni ngasin Tom ,,
por nëse i tij është si F35 dhe T45 ,, ata janë bërë edhe për sigurt.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 422 by Gh0stRider203

Vetëm luftëtar unë kam ndonjëherë fluturuar me të vërtetë ishte Tomcat lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 425 by Colonelwing

A keni ndonjë përvojë kurthe zgarë ... Vetëm duke i kërkuar ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 427 by Gh0stRider203

Ka qenë një kohë lol Unë jam jashtëzakonisht konkurrues kështu që unë nuk kam shumë kohë për asgjë përtej komerciale lol

prntscr.com/eiu63g


Gjithashtu nuk ndihmojnë unë nuk kam një shkop dhe mbyt. I përdorni tastierën për çdo gjë MOST. I Taxi marrë jashtë dhe të tokës duke përdorur një stil kontrollues PlayStation që ka një lidhës USB lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 430 by Colonelwing

Thats një mënyrë ,,, aq kohë sa ju të gëzojnë në këtë mënyrë për të bërë ,, një gjë e saj të mirë!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.049
Gjuhë