Gjuhë

Topic-icon Pyetje SIMS TEN BENCHMARK Falcon BMS 4.33

më shumë
Vjet 3 3 javë më parë - Vjet 3 3 javë më parë # 412 by Colonelwing

Ju nuk mund të marrë më mirë atëherë se si për pikën realist të parë kjo VIPER FALCON F-16 do ju ofron.
APPROAVED nga shoferët Viper Falcon F-16 kalorës s nga USAF të jetë sa më realist si ajo mund të jetë në
VIPER reale vend botërore.

Alote i manuale leximit do të jetë e nevojshme për të fluturuar nepërka BMS F-16 për të kuptuar të gjithë sistemin e ,, kështu të këshillojë!

Kjo është gjë e vërtetë ,, jo vetëm një lojë ,, kështu që nëse deri juaj për atë ,, shihemi atje lart zotërinj!

koloneli


Falcon F-16 VIPER BMS 4.33

MIRË SE VINI NË Benchmark Sims

https://www.bmsforum.org/forum/content.php?s=edfb0966bcc6a9ab7e94c82e2fd63c16


BMS 4.33 Trailer

BMS 4.33 Trailer shfaqur shumë karakteristika të reja 4.33.
https://www.youtube.com/watch?v=QcMOOOulhME


Falcon BMS 4.33U3 - Install për të Luftuar Ready në 1.67 orë (Tutorial)
Kjo video nuk është projektuar për të jetë në fund të gjithë të jenë të gjithë, por një video themelore shpjeguar shumicën e funksioneve që lidhen me Falcon BMS dhe për të marrë jeni gati për fushatën tuaj të parë në Falcon BMS.
https://www.youtube.com/watch?v=EvWwHwhz7zA


Falcon BMS 4.32 - Install për të Luftuar Ready në 1 Hour (Tutorial)
Kjo është një video tutorial shumë i shpejtë që duhet t'ju mësojë çdo gjë që ju duhet të dini për të marrë filluar me Falcon BMS 4.32. seksione të ndryshme tutorial janë koha vulosur poshtë nëse keni nevojë për referencë një seksion të veçantë të shpejtë.
https://www.youtube.com/watch?v=uU3pmXvnc0k

Redaktimi i fundit: 3 vjet 3 javë më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 3 javë më parë - Vjet 3 3 javë më parë # 420 by Colonelwing

Gentelmen Mirë ditë ,,,

Për ata prej jush oficerëve të rinj që kanë dëshirë për të bërë atë në bord nepërka F-16 FALCON dhe e di
ku të fillojë ,, këtu është diçka për ju që të kafshojë në ose në dhënien me qira të marrin në konsideratë.

Merrni këtë mundësi si një ofertë për t'u bërë një oficer pilot-USAF Fighter (Virtual) që kanë complet & arrihen me
F-16 klasës e tyre të trajnimit me rezultate të suksesshme dhe të jetë mësuar dhe të trajnuar me disa nga ato më të mëdha që fluturojnë nepërka sot.

See you up there on your SIX ,,, Gentelmen !

koloneli


Çfarë është Akademia Trajnim Falcon Lounge?

Kjo "akademi", ka qenë themeluar By MaxWaldorf dhe Ripper. Ideja është e thjeshtë: të paturit e një grup Falcon BMS konfirmuar pilotët për të ndihmuar ardhurve të reja dhe pilotët në kërkim të më të mirë të kuptuarit F-16.

Instruktorët kanë vetëm me qëllim, për të ndihmuar ju në zotërimin e F-16 (F16C Blloko 50 ose 52 kryesisht).

Roli mësuesi është i kufizuar edhe pse:

Instruktorët do të ju ndihmojë të vërtetuar njohuritë tuaja.
Ju do të kërkohet për të rishikuar / trajnuar mësimet para orarit të trajnimit ...
Tani ju e kuptoni bazat e trajnimit tonë Falcon BMS, le të ju jap më shumë detaje.


Unë jam mësuar dhe duan ndihmën e një mësuesi të?

Si mund të regjistrohen?

Mësoni Falcon BMS nuk është e lehtë që kërkon shumë përkushtim që të ketë sukses në misionin. Nuk janë të qartë disa para-kushtet studentin duhet të përputhet me para regjistrimit:

Studenti duhet të ketë një HOTAS + TrackIR (ose pajisje ekuivalent)
Të jetë mbi 18 vjeç

Falcon BMS (versioni i fundit i qëndrueshëm), duhet të jetë i instaluar dhe konfiguruar plotësisht
Regjistrohu një llogari në këtë faqe interneti
Posto një letër motivimi për programin e studentëve në seksionin Forum dedikuar
Profili juaj do të shqyrtohen nga ekipi ynë Stafi dhe vendim do t'i komunikohet për ju. Ndërsa ne jemi një numër i kufizuar i instruktorëve, ne nuk mund të marrë më shumë se një nxënës çift për instruktorë, kështu që vendet janë të kufizuara ...

PS: Këto kërkesa janë për komunitetin "Akademisë" jo "Falcon Lounge"


Ajo që do të kërkohet nga nxënësi?

Ka disa angazhime që kërkojnë nga nxënësit tanë:

Orari i trajnimit Respect
Vendimi Respekti Instruktor (nëse nuk provohet ndryshe)
Punojnë jashtë mësimeve të asimiluar dhe të përgatitur mësimin e ardhshëm.
Të bëhet një instruktor Falcon Lounge veten, pasi ju jeni të kualifikuar ...
Në thelb, ky komunitet mund të punojnë vetëm nëse koha e kalojmë me ju do të kthehet nga ju për të ardhurve të tjera të reja. Ne natyrisht që nuk ju kërkoj që të jetë i përkryer, por në lidhje me trajnimin që mori, nuk do të jetë diçka që ju mund të mësojnë të ardhurve të reja.

Ky angazhim fundit (N ° 4) është i rëndësishëm, ky komunitet nuk mund të punojnë pa ...
Që të marrin në konsideratë para se të aplikoni!


Çfarë do të mësoj?

E pra, të jetë i sinqertë, ne nuk do të mbulojë të gjitha aspektet e jetës së një pilot skifterit, por ne konsiderojmë se ju do të mësoni të mjaftueshme për të të jetë misioni efikas ...

Kontrolloni Falcon BMS tonë "shkollë trajnimi programin" faqe dhe ju do të shihni përmbajtjen e secilit dhe çdo mësim.
Çdo mësim në këtë faqe interneti do të përbëhet nga një udhëzues për ju për të përgatitur teorinë prapa.
Mos harroni: Ne jemi këtu për të vërtetuar njohuritë tuaja dhe plotësuar atë, por në qoftë se nuk ka punë nga ana juaj, ju nuk do të merrni shumë më ...

Në fund të çdo mësimi, mësuesi do të postoj një debrief në forume për të ju jap një ndjekja e progresit tuaj, forta dhe të dobëta.


Çfarë e bën mësuesi im i ligjshëm për të mësuar mua?

E pra sinqerisht, asgjë ... Ne do të kërkojë nga instruktorët tanë për të shkuar nëpër dhe vërtetoni trajnimit tonë në mënyrë që ata të kuptojnë strukturën dhe kërkesat prapa mësimet dhe kurset.

E vetmja gjë që mund të them është se mësuesi do të japë të kohës së tij personale për ju dhe për të lira ndihmojë !!! Vetëm për këtë, kjo është tashmë e mjaftueshme!

Mos harroni, kjo është një imitues dhe një pasion. Ne nuk do të pilotëve luftarakë reale nga ju ... (në qoftë se ne bëjmë, atëherë ju lutem na ftojnë për të fluturojnë me ju !!!)


Unë mendoj se kam aftësi, si mund të bëhet një instruktor?

E pra, kjo është e lehtë! kontaktoni MaxWaldorf ose Ripper përmes kanalit çorientim dhe ne do të vlerësojmë nëse janë në përputhje me frymën tonë të trajnimit.

Nëse ju tashmë shkoi nëpër shkollën e fluturimit tonë atëherë Stafi do t'ju japë aftësinë për të mësuar disa kurse (në varësi të nivelit tuaj).

Disa do mendojnë se është një përzgjedhje e vështirë, por ne duam të qëndrojmë me reputacionin tonë dhe të ofrojmë cilësi për njerëzit, që me të vërtetë do të kërkojë të njëjtën gjë e njerëzve duke u bashkuar me ne!

Pra, në qoftë se ju mendoni se tuaj të interesuar, pastaj të shkojnë përpara! Ju jeni vetëm një hap larg nga një botë të fun dhe miqësinë!


Tani në qoftë se ju mendoni se ju keni atë që duhet për punë ,,
Ndiqni lidhjen më poshtë dhe i mirëpritur në bord dhe zotërinj, fat të mirë!Mirë se vini në Falcon Lounge!
https://www.falcon-lounge.com/

I dashur shikues, Mirë se vini në "The Falcon Lounge"! Komuniteti ynë është i bazuar në Falcon BMS simulator.You do të jetë në gjendje të bisedoni me përdorues të tjerë nga e gjithë bota, të zbuluar horizonte të reja, të mësojnë gjëra të reja (me anë të Akademisë apo jo), dhe më e rëndësishmja: të gëzojnë fluturues F-16 Ju lutemi të bashkohet ne tani dhe të kalojnë disa kohë të mirë me pilots.Hope tjera virtuale të shihemi së shpejti në faqen e internetit ose kanalin tonë të mosmarrëveshjeve ...

Redaktimi i fundit: 3 vjet 3 javë më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.190