Gjuhë

Topic-icon Pyetje Çdokush e di addon të mirë motit për P3D?

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 3 # 17 by andhar

Hi,
Çdokush e di se çfarë është një addon të mirë motit për Prepar3D ??

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 2 # 82 by Gh0stRider203

Kam P3D, por sistemi im nuk duket se e pëlqen atë .....

Një gjë që unë kam gjetur të vërtetë të mirë, dhe me vlerë çdo cent, është REX.
www.rexsimulations.com/

Ndërsa unë kurrë nuk kam përdorur atë, kam dëgjuar gjëra të mira për FSRealWX. (Dhe është e lirë, e cila natyrisht I DO preferoni)
www.fsrealwx.net/

Të dyja janë të pajtueshme P3D :)


Unë shpresoj se kjo ndihmon! :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 javë më parë # 509 by flightas1

FSrealWX punon mirë. :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.350
Gjuhë