Gjuhë

Topic-icon Pyetje VRS superbug X

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 415 by Colonelwing

VRS superbug X ,,,


https://www.vrsimulations.com/FA18EFSX.htm

është simulimi më i detajuar dhe i saktë i një avioni luftarak të zhvilluar ndonjëherë për Microsoft Flight Simulator. Superbug është kulmi i viteve pothuajse 10 të punës që datojnë që FS2004, dhe vazhdon të mbështetet me njoftime të shpeshta. Nga aviacionit të sistemeve të armëve, në qoftë se është në avion të vërtetë, kjo është ndoshta në këtë simulim! Superbug është i pari (dhe vetëm) e vërtetë 3-aks fal-nga-wire avionë luftarake projektuar për FSX. Sistemi i kontrollit të fluturimit nuk është një "mizë-by-wire-si" CAS, kjo është një krejtësisht dinamike, plotësisht të kontrolluar-ligji i varur nga sistemi proporcional ngiste një model të vetëm (ligj i pavarur) neutrale-statike-qëndrueshme fluturimit bazë. Sistemi FBW shtrihet në 100% autopilot me porosi dhe drejtorit fluturimit funksione.

Nëse tuaj duke kërkuar për një të vërtetë INSEKT ,, Kjo është një që ju doni të fluturojnë dhe veshje në zotërinj!

koloneli


VRS Forumi mbështetje
https://forums.vrsimulations.com/forums/phpBB3/viewforum.php?f=49

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 423 by Gh0stRider203

:) vetëm gonna të lënë këtë këtu :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Gh0stRider203.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 424 by Colonelwing

Haaaaaa ,, kështu që një djalë i juaj i mençur eh !!! :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 429 by Gh0stRider203

SOITENLY !!!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.368
Gjuhë