Gjuhë

Topic-icon Pyetje Private Option Mesazh

më shumë
2 vjet 1 javë më parë - 2 vjet 1 javë më parë # 417 by Colonelwing

Do të ishte mirë që të ketë atë PM (Mesazh Privat) Opsioni më këtu Gentelmen ...
Gjithashtu një mënyrë për të fshirë tonë Temat dhe postimet në qoftë se ne dëshirojmë shumë ...

Faleminderit !

Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 javë më parë nga Colonelwing.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 javë më parë # 418 by Dariussssss

Nuk është ... lloj. Ju mund të dërgoni një e-mail për disa përdorues, por është e komplikuar mjaft .... ne do të përpiqemi për të gjetur një mënyrë që të ketë një funksion privat mesazh në kuadër të forumit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 javë më parë # 419 by Colonelwing

Nuk është ... lloj. Ju mund të dërgoni një e-mail për disa përdorues, por është mjaft e komplikuar ....

Oh mirë ,,,
Por unë në vend të ketë një kryeministër në mënyrë që të qëndrojnë në server sistemit website ...
Në sajë të bërë atë të ndodhë në një të ardhme të shpejt ,,, E di që tashmë punojnë në atë në një mënyrë të ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.192
Gjuhë