Gjuhë

Topic-icon Pyetje CLS DC-10-30F rilyej

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 431 by Gh0stRider203

Dikush rastësisht të gatshëm për të bërë një rilyej për mua, për CLS DC-10? Kjo është një rilyej shumë e thjeshtë, por unë me të vërtetë nuk do të ndjehen si messing me të, sinqerisht. Unë e kam bashkangjitur një e shtënë e si duhet të duket, si dhe një imazh me decals 2 mbi të.

Nëse dikush është wiling për të bërë këtë unë do të vlerësojmë shumë atë :)

painkit është në dispozicion këtu: www.commerciallevel.com/misc/DC10/DC10_paintkit.zip
Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 432 by Dariussssss

Unë kam bërë ndoshta një 100 repaints për FlightGear sim fluturim, por repaints FSX janë jashtë ligë tim. Ajo me të vërtetë duket e mirë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 436 by Colonelwing

I sigurt se dikush të ketë aftësinë për të bërë punë ,,, kontrata e madhe të them!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 437 by Gh0stRider203

Ajo që unë postuar ishte vetëm një e plotë e trupit, e cila është një copë tortë ... por ka shumë më tepër për atë se kaq.

Një FULL Trupi ka të gjitha shtresat e ndryshme në një PSD (e cila është e PSD vetëm në kit).

kjo është ajo që dosja duket si kur ju hap zinxhirin atë ... lol prnt.sc/ej7rar

Unë nuk kam durim të ri-bërë copa avionit lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.262
Gjuhë