Gjuhë

Topic-icon Pyetje MiG 31 Firefox

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 449 by Dariussssss

A di ndokush se ku për të gjetur këtë zog të mahnitshme për FSX?

Unë e di se ka një të tillë këtu, por kjo është vetëm FS2004.

Attachments:
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: GODFREYE

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 455 by Gh0stRider203

off Së pari, kjo nuk është një aktuale MiG 31 ;) lol kjo është një zog imagjinar.

Së dyti, libri i madh dhe film! :)

Së treti: flyawaysimulation.com/downloads/files/23...1m-foxhound-updated/


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 456 by Dariussssss

Unë e di se.

Filmi Thew është e shurdhër ... si të vërtetë i mërzitshëm. Shpresoj libri është më e mirë.

Unë kisha atë -31, por unë isha duke kërkuar për të gjetur këtë një, por për FSX.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 458 by Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 459 by Dariussssss

Kontrolloni që zhvillohet jashtë. Dikush është seriozisht i varur ai njeri me film ... lol :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
5 muaj 2 ditë më parë # 1210 by FlankerAtRicoo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.073
Gjuhë