Gjuhë

Topic-icon Pyetje Asnjë nga mods të instaluara peizazh të shfaqet në FSX dhe P3D

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 450 by StargateMax

Është e habitshme që askush tjetër nuk ka folur për këtë ende.

Unë kam instaluar disa peizazh shtesat kam shkarkuar nga kjo faqe, gjoja për një ose dy FSX Prepar3D. Asnjë nga sceneries shfaqen në lojë (s) whatsoever. Aeroplani shtesat punojnë mirë, por unë nuk jam aq i interesuar në ata.

Unë gjithashtu shkarkuar këtë pamje Hawaii, pothuajse 7 Gb, dhe Kauai shumë. Të gjitha unë shoh në lojë është paracaktuar peizazh mutit ashtu si më parë.

Çfarë mund të jetë problemi?

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga StargateMax.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 451 by Dariussssss

Para së gjithash, unë mendoj se është e sjellshme të thonë hello.

Së dyti, nuk do të më tërhequr vërejtjen.

Së treti, më shumë info.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 452 by StargateMax

1) Përshëndetje (sorry)
2) Këtu më duhet të them: Read 4 poshtë.
4) Ok, unë jam shkuar, nuk shqetësohet me mua, duket sikur ne të dy e konsiderojnë të vrazhdë me njëri-tjetrin.
5) Bye.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 453 by Gh0stRider203

StargateMax ka shkruajtur:
Unë kam instaluar disa peizazh shtesat kam shkarkuar nga kjo faqe, gjoja për një ose dy FSX Prepar3D. Asnjë nga sceneries shfaqen në lojë (s) whatsoever. Aeroplani shtesat punojnë mirë, por unë nuk jam aq i interesuar në ata.

Unë gjithashtu shkarkuar këtë pamje Hawaii, pothuajse 7 Gb, dhe Kauai shumë. Të gjitha unë shoh në lojë është paracaktuar peizazh mutit ashtu si më parë.

Çfarë mund të jetë problemi?


Unë mendoj se Unë e di atë Hawai'i për të cilin fole. Ndërsa kjo mund të instaloni ju mund të keni për të shtuar se në lojë, me dorë. Nuk jam i sigurt pse kjo është, por nganjëherë kjo është e rastit.

Nëse jeni të pasigurt se si të bëjmë atë Lemme e di dhe unë mund të ndihmojë ya me këtë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 454 by Dariussssss

Le të bëjmë atë si kjo ...

Së pari, ju duhet të më tregoni disa gjëra ...
A e keni instaluar atë në mënyrë korrekte?
A e keni aktivizuar pamje në FSX tuaj?
Të cilat pako pamje jeni duke u përpjekur për të instaluar?

Kam pasur shumë pamje shkarkuar nga këtu, dhe e gjithë kjo është duke punuar, në qoftë se ju bëni atë të drejtë.

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Dariussssss.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 457 by StargateMax

Le të fillojnë të freskëta, ndjehet shumë më mirë në këtë mënyrë. :) Na vjen keq për më lart.

Kam instaluar atë big Hawaii photoreal vol 1-2-3 paketë, Kauai, Mt. Everest, Fiji, ishujt Balearic v2.
Të instaluesit thënë se ata do të instalohet automatikisht dhe unë supozuar se ata do të shfaqen në Bibliotekën Scenery.
Unë pashë asgjë të re në pamje të bibliotekës (dy lojra).

Pastaj kam shikuar në Scenery dosje Addon (dy lojra), dhe nuk kishte asgjë unë kam instaluar. Unë gjithashtu mendonin se ata u instaluar veçmas, por unë nuk ishte në gjendje për të gjetur ata në mënyrë që të shtoni ato me dorë.

Update:
Ndërsa shkruar këtë përgjigje këtu unë befas mori një moment të lehta llambë. Kam shikuar në Scenery (jo "Addon") dosje dhe përshkohet më poshtë, dhe i gjeti në atje! Dhe duke shtuar ato në Bibliotekën Scenery nga atje bën punë.

Unë mendoj se kjo u zgjidhur. Faleminderit për të toleruar qëndrimin tim, unë u mërzitur me të vërtetë pas 2 ditëve të messing me të.

Unë shpresoj se ky post ndihmon dikush tjetër që mund të hasni njëjtin problem kam bërë.
Ju faleminderit të gjithëve!

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 464 by Dariussssss

Kjo eshte më mirë. :)

Unë kisha një njëjtën gjë happening.Don't e di pse, por instaluesit janë duke bërë disa gjëra të keq gabuar. Një përditësim i duhur është e nevojshme të vërtetë.

Mirë për të parë se ajo është duke punuar. Kështu që tani ju mori atë për herën tjetër kur diçka nuk është duke punuar., Na tregoni sa më shumë të jetë e mundur, që do të na ndihmojë të gjithë për të zgjidhur problemin.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.247
Gjuhë