Gjuhë

Topic-icon Pyetje Virus zbuluar në Sardenjë pjesë pamje 3 FSX

më shumë
3 vjet 1 javë më parë # 460 by Bacco

Përshëndetje,

Unë vetëm kishte exe hequr nga AVG tim. Duket se një virus apo diçka të ngjashme që është brenda installer.

Ju lutemi të kontaktoni autorin dhe ndoshta të shmangur shkarkime të mëtejshme deri në fikse

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 vjet 1 javë më parë # 461 by Growler37

Nuk ka nevojë për t'u shqetësuar, ju mund të pushoni siguroi se Është thjesht një zbulimi të rreme pozitive nga anti-virus software. Avast im anti-virus, është duke bërë pikërisht të njëjtën gjë. Për disa arsye skanera janë të pakënaqur me exe file installer që është dhënë në dosjen pamje. Unë kam vënë re këtë ndodh mjaft shpesh me Avast pasi ata updated software disa muaj më parë. Software tani është tepër e ndjeshme, me shumë fotografi që janë krejtësisht të padëmshme! I dyshuari pikërisht të njëjtën çështje problematike me AVG.

Gjithsesi shpresoj se ju siguron. Ju thjesht duhet të çaktivizuar jetojnë skanim tuaj AVG për 10 minuta apo më shumë, për fat të mirë të përfunduar instalimin. Peizazh Sardenja shumë i mirë, IMHO edhe vlerë duke shtuar në sim tuaj. Gjithë të mirat.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo, slvooor

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.174