Gjuhë

Topic-icon Pyetje FS2004 Ndihmë

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 18 by Dariussssss

Nëse keni probleme, gabime ose në qoftë se ju disa pyetje në lidhje imitues FS2004, postoni këtu. Gjithashtu na tregoni për fixes dhe zgjidhjet për probleme të ndryshme dhe gabime në FS2004.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 213 by mmickey

Përshëndetje Unë bleva një paketë për B777 për FSX tim nga Rikooo dhe unë nuk jam në gjendje për të prekur \ FMS përdorimit apo ndonjë panele për setup. Ju lutem ndihmë.
Unë jam shumë i ri për të FSX. Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 214 by Dariussssss

Unë jam i pyesin duhet të përpiqen për t'ju ndihmuar. ...

Para së gjithash, gabim vendi për të kërkuar, kjo është për të ndihmuar me FS2004, jo FSX.

Së dyti, në mënyrë që ju ka shkruajtur këtë, unë mezi mund të kuptojnë atë.

Së treti, më shumë detaje, të cilat avioni pikërisht e keni shkarkuar.

Së katërti, unë me të vërtetë nuk mendoj se ju keni blerë atë mjet ajror këtu. Sa më shumë që unë e di, çdo gjë këtu është freeware.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.100
Gjuhë