Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm Të Planes nuk janë cathing shpatin kaloj.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 479 by geniousabhishe1

Në fakt unë shkarkuar 737 164 paketë bazë livre dhe bazë B787 paketë dhe kur unë fluturojnë që kam gjetur se ajo nuk është infektues shpatin kaloj. Kjo automatikisht linjat deri me pistë, por kjo nuk do të kap shpatin kaloj.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 482 by Gh0stRider203

Mirëmëngjes (ok edhe teknikisht pasdite këtu në Teksas).

Unë synoj që të fluturojnë B747-400LCF shumicën e kohës, dhe kanë vënë re se edhe me shumicën e avionit tim. Unë nuk jam i sigurt pse kjo është, sinqerisht. Unë priren të jenë mjaft të mirë në lidhje me "fluturues topin" me dorë, por të jetë i sinqertë ... Unë nuk do të besojnë një kompjuter për të bërë atë për mua lol Unë e di se uh QW757 do ta bëjë atë, por kjo sinqerisht më bën nervoz lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 497 by Tonny0909

Sigurohuni që kur ju vënë "Qasje" në, ju disable "HLD ALT"

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, JanneAir15

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 500 by JanneAir15

Aa ... tani unë e di pse kam pasur probleme me Airbus A380 projektit. Ju faleminderit shumë për ndihmën përsëri Tonny0909! : Cheer:


-JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 518 by geniousabhishe1

Faleminderit për sugjerimin tuaj, por problemet e mia u zhduk kur i mori sp2 instaluar në sistemin tim.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 519 by WilliamB

Unë kisha këtë problem para dhe mënyra më e mirë për t'u marrë me të është për të ose të vendosur mbi të localiser më parë dhe në të njëjtën lartësi ose të njëjtën distancë nga pistë, por të ulët në lartësi. Gjithashtu ajo mund të ndihmojë është nëse sa më shpejt që të krijojë në ILS klikoni qasje mbajë. provoni këto dhe nëse ata nuk e bëjnë roje mashtrim në YouTube apo diku tjetër. Shumica localisers janë në rreth 2000-2500ft si vendi më i mirë që të jetë. Jepu atyre të gjitha më parë.
Të fala
Do të

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.593
Gjuhë