Gjuhë

Topic-icon Pyetje Si për të bërë një ulje ILS në FSX me PA380

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 480 by JanneAir15

Përshëndetje! Kështu që unë do të doja të di se si të bëjnë ILS ulje në FSX me Airbus A380 projektit. Unë tashmë e di se si të bëjnë ILS ulje në avionë të tjerë, por për shkak se kabinë Project Airbus është pak më ndryshe unë nuk jam aq i sigurt. Unë u përpoq për të bërë ILS ulje me atë avion, por ajo nuk funksionoi. Nga rruga që unë ishte në kabinë virtuale. A ka butonat e ndryshme? Dhe aeroplani është Air France A380 VC nga kjo faqe. Ju lutem më ndihmoni me këtë.


-JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 483 by Gh0stRider203

Dhënë, unë më së shumti #FlyBoeing këto ditë (DC-10 dhe Concorde qenë dy përjashtime kryesore lol), por unë e di që ju duhet të thirrni në Freq ILS në Nav1, dhe pastaj të ndryshojë nga GPS për Nav (unë zakonisht kanë një të nxehtë kyç për të cilat, në rastin tim CTRL SHIFT N). Unë nuk jam se i njohur me Airbus, por unë e di se në 747 (e cila është ajo që unë më së shumti fluturojnë cuz kjo e bën më të $), ju gjithashtu duhet të zgjidhni APP (qasje) për të marrë atë për të bllokuar në ILS. Kjo nuk do të bllokohet në një shpat kaloj, kështu që unë Gotta bëni atë me dorë, por kjo është vetëm një çështje e rregulluar shpejtësinë vert.

Unë shpresoj se kjo ndihmon! PAÇ FAT!


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.199
Gjuhë