Gjuhë

Topic-icon Pyetje Bashkimi PA380 QV me paketë A350 bashkohen, të jetë e mundur?

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 481 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë e kam shkarkuar A350 bashkojë paketë dhe unë mendoj se është A350 mirë që ju mund të merrni për FSX të drejtë tani, por ka një problem të madh me të: ai ka ende të njëjtën A320 / A330 si kabinë dhe kam menduar se a është e mundur që të bashkojë një VC nga projekti Airbus A380 në këtë aeroplan. Kjo është arsyeja pse A380 VC, sepse kjo është më afër që unë mund të merrni (sepse nuk ka asnjë A350 QV). Pra, a mund të më ndihmoni me këtë? provuar tashmë disa mësime, por për asgjë.


Ja A350 Merge:
simcreations.wixsite.com/simcreations/a350-merge


Të fala
JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 484 by Gh0stRider203

Duhet te jete!

Unë bëra një kërkim të shpejtë në Google siç e kam sinqerisht nuk e bërë këtë, dhe doli me këtë video. Unë shpresoj se kjo ndihmon!Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë - 1 10 vjeçare muaj më parë # 485 by JanneAir15

Unë e kam shikuar tashmë se video dhe provuar metodat, por ajo nuk ka punuar. Kjo është arsyeja pse unë jam duke kërkuar këtu.

Po unë kam ardhur në përfundim se kjo nuk është e mundur. Unë kam kontrolluar dosjet dhe çdo gjë të nevojshme, por kjo nuk është e mundur, edhe pse ata janë MDLXMDLH cilat video thotë, por unë kam testuar çdo gjë dhe asnjëri prej tyre nuk punon kështu që unë me të vërtetë nuk e di se çfarë të bëni. Por në qoftë se dikush mund të bëjë atë të punës, atëherë ju lutemi tregoni ketu se si.


Të fala
JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Redaktimi i fundit: 1 vit 10 muaj më parë nga JanneAir15.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.421
Gjuhë