Gjuhë

Topic-icon Pyetje Monitor

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 486 by biker47

Hi, unë jam gati për të blerë një markë të re monitor..which një do të jetë më e mirë: 4k ose widescreen ... tks

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 487 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje.

Unë jam duke përdorur NEC E222W MultiSync monitoruar dhe unë jam i lumtur me të. Është mjaft e mirë.

Vetëm google atë për të parë syze dhe kështu me radhë.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: biker47

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.106
Gjuhë