Gjuhë

Topic-icon Pyetje nuk mund të shkarkoni asgjë

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 488 by Penzoil3

Regjistruar, të gjitha shkarkimet kohë jashtë. Pa pagesë downloads- gjithë kohës jashtë. Unë nuk kam qenë në gjendje për të shkarkuar ndonjë gjë për muaj!
Kjo është bleeping qesharake!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 489 by Dariussssss

Për sa kohë që ju keni këtë problem?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 490 by Dariussssss

A keni ndonjë script bllokuar gjë instaluar në shfletuesin tuaj?
Kontrolloni lidhjen tuaj te internetit, ajo mund të jetë rrugë shumë e ngadaltë për këtë.

Unë mund të shkarkoni asgjë pa ndonjë problem, kështu që unë mendoj se çështja është në anën tuaj.

Mundohuni për të na dhënë më shumë informacion.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 491 by Penzoil3

Siç e kam thënë për disa muaj. I attemptede për të kontaktuar RIKOOOO më parë, të gjitha unë kam qenë Gee serverat tanë janë të mirë. herë çdo gjë jashtë para se unë mund të merrni shkarkime një shkarko, pa pagesë ose anëtare të dyja.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë - 2 vjet 1 muaj më parë # 492 by rikoooo

Përshëndetje,

Në FAQ tonë ne kemi shpjeguar se shkarkime tona janë dhënë nga 8080 port në vend të portit 80. Pra, mënyra simpliest të dini nëse port juaj 8080 është bllokuar nga firewall juaj është që të përpiqen për të shkarkuar diçka nga Simviation.com, pse? Sepse simviation përdorin të njëjtin port për shkarkime e tyre, kështu që nëse ajo nuk punon me simviation dhe Rikoooo atëherë është 100% i sigurt, firewall tuaj bllokojnë portin e 8080. Ju duhet të hapë portin 8080 TCP / UDP duke shtuar një rregull në firewall tuaj.

Atëherë çdo download do të punojë në faqen tonë të internetit dhe madje edhe në shumë faqe të tjera.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Redaktimi i fundit: 2 vjet 1 muaj më parë nga rikoooo.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 700 by Penzoil3

Nëse dikush tjetër e raporton këtë problem, u thoni atyre që të rivendosin cilësimet e tyre të modemit të zjarrit në paracaktim. Problemi im ishte shkaktuar vetë.
Faleminderit
Hedh në gjyq

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.206
Gjuhë