Gjuhë

Topic-icon Pyetje Prepar3D Ndihmë

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 19 by Dariussssss

Nëse keni probleme, gabime ose në qoftë se ju disa pyetje në lidhje me Prepar3D Simulator, postoni këtu. Gjithashtu na tregoni për fixes dhe zgjidhjet për probleme të ndryshme dhe gabime në këtë simulator.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 64 by lmaselli

Hello!
Para së gjithash unë dua t'ju përgëzoj për punën e madhe që bëni ju.
Disa ditë më parë kam filluar duke përdorur "P3D V3.4", skenari i parë i instaluar ishte "Balearic Island" dhe kam vënë re një problem të lartësi e tokës në LEMH dhe problemin e vendndodhjes në LESL.
Përshëndetje!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 65 by Dariussssss

Përshëndetje dhe i mirëpritur për Forumin tonë.

Ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar në këtë çështje. Kjo pamje, është shkarkuar formularin këtu apo diku tjetër?

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 67 by lmaselli

Ajo është shkarkuar nga kjo faqe. Balearic V2 ishull.

Të fala.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 77 by quietflyerBob

Përshëndetje,

shumë komplimente për punën tuaj, është një mjet shumë i mirë për ne! Unë kam një problem me disa add-on, p.sh. paketë Airbus A300 Multi perceptimeve; Kam instaluar në directory Microsoft PF tim, dhe punon shumë mirë. Tani, unë w'd si për të instaluar të njëjtën paketë në P3D cila është e vendosur në të njëjtin Program Files (x86) shumë, por autoinstaller does'nt lejoni të zgjedhur P3D. Gjithsesi, unë kam instaluar shumë të tjerë Pack nga Rikooo në të dy Sims; per Cfarë bëhet fjalë? Faleminderit për ndihmën tuaj


Attachments:

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 81 by Dariussssss

Përshëndetje dhe mirëseardhje.

Unë kisha këtë paketë e avionit në FSX dhe ajo ishte mjaft e mirë.

Unë nuk jam njohur me pjesën teknike të P3D, por, është e mundur që ju të keni një lloj konflikti me këto dy sims. Unë shoh në pics që ju, me kusht që ju keni të dy të instaluar në të njëjtin vend ... kjo nuk është një gjë e keqe që ato të instaluar në disqet të ndryshme të vështirë, në qoftë se ju mund të bëni atë në këtë mënyrë.

Të fala

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.517
Gjuhë