Gjuhë

Topic-icon Pyetje Logitech G27 pedals si pedals timon

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë - 1 10 vjeçare muaj më parë # 496 by JanneAir15

Përshëndetje! A është e mundur për të përdorur pedalet Logitech G27 si pedals timon. Unë kam kërkuar tashmë se si për të bërë atë, por unë do të doja të pyes nga këtu. Pra, nëse ju e dini se si për të marrë ato që punojnë, ju lutem tregoni këtu.


Nuk ka nevojë për t'iu përgjigjur anymore! Unë e kam bërë vendimin tim. Unë jam duke shkuar për të blerë joystick, pedals dhe mbyt. Kjo ishte shumë e komplikuar dhe e kuptova se blerja këto gjëra është më reale për përdorimin e tyre.-JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10
Redaktimi i fundit: 1 vit 10 muaj më parë nga JanneAir15.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.241
Gjuhë