Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm I marrë pikë vetëm nga Identifikohu

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 516 by JanneAir15

Përshëndetje! Unë kam vënë re se kur kam krijuar një temë (si ky) Unë nuk jam marrë pikat 10 e cila është ajo që ju duhet të merrni kur të krijuar një temë apo ato gjëra të tjera të tilla si postimi koment ose duke iu përgjigjur me më shumë se karaktere 150 në një post. I dërgoi një biletë për stafin, por unë do të doja të pyes edhe nga këtu. Pra ju lutem mund të më ndihmoni?


Të fala
JanneAir15


Kompjuteri im: CPU: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Motherboard: ASUS Kryeministri X370 Pro | RAM: G Skill Riparimet V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Karta grafike: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Ruajtja: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Blu HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | OS: Windows 10

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 540 by Colonelwing

Po unë kam të vëreni se edhe ,, francezët faqe forum nuk japin pikë ...
Ndoshta diçka nuk është duke punuar drejtë në MECANIC software.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 561 by Gh0stRider203

Unë do të përmend këtë për bosët :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 563 by Dariussssss

Për të qenë krejtësisht i sinqertë, unë nuk e di edhe të vëreni se ... kjo është se sa është e rëndësishme për mua. Unë kam ardhur këtu për të marrë disa nga aeroplanët më të mira për FSX përreth dhe këtu në Forumin, për të ndihmuar me problemet dhe vetëm të gëzojnë në këtë komunitet të mahnitshme, të cilat me të vërtetë rritet, ashtu si çdo ditë .... jo për të mbledhur disa pika .. .

Btw, çfarë është përdorimi i këtyre pikave?

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 564 by Gh0stRider203

Nëse ju shkoni deri në emrin tuaj, dhe pastaj të goto Pikët im ju do të shihni këtë në ekran që vjen deri ..


Mblidhni pikat për të marrë abonimet falas Jumbo.
Jumbo 1 muaj abonim = Pikët 1 000, 3 muaj = mesatare 2 000, 6 muaj = mesatare 3 500, 12 muaj = mesatare 5 500


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 javë më parë # 611 by Kyrelel

Do të duket se pikat e identifikimit nuk ndodhin më dhe opsioni "Pikat e mia" është hequr - tani, ne duhet të paguajmë për Jumbo? Unë kisha (mendoj) pothuajse pikë 2500.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 656 by Rolando

Do të ishte mirë të merrni një informacion për këtë!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 657 by Gh0stRider203

Rolando ka shkruajtur: Do të ishte mirë të merrni një informacion për këtë!Nuk e di se çfarë të them, por. Me sa duket nuk kemi më pikë për të bërë gjëra këtu. Unë jam tamam si në errësirë ​​siç jeni.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 658 by rikoooo

Përshëndetje të gjithë,

Unë kam çaktivizuar sistemin e pikave, sepse kemi pasur shumë probleme teknike me të, megjithatë, në futur ne mund ta përdorim atë përsëri nëse marrim udhëtim nga bugs.

Nëse keni pasur më shumë se pike 1000 ju mund të më kërkoni një abonim falas Jumbo, kështu që pikat tuaja nuk do të humbasin.

Falemnderit


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: PranavPoken, Gh0stRider203, JanneAir15

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 659 by Gh0stRider203

Unë do të kisha ndoshta të afërt me atë që nuk kishte qenë keqfunksionale lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.238
Gjuhë