Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Topic-icon Pyetje a380 mirë në rikooo?

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 522 by ItzDan

Harta nuk mund të shfaqet, ju nuk keni specifikuar një vend ende.
Does anyone know të cilat a380 i duhet të marrë

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 - Vjet 2 muaj më parë 11 # 525 by Dariussssss

As i sigurt se unë të marrë atë ... A do të thotë payware freeware ose, për të cilat imitues?

Freeware, ka vetëm një-Project Airbus A380. Payware, një shumë prej tyre ... Wilco, AFS ... nuk mund edhe të mbani mend të gjithë.

Më shumë informacion do të jetë mirë.

Redaktimi i fundit: 2 vite 11 muaj më parë nga Dariussssss.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 535 by Gh0stRider203

asnje. kjo është Airbus ....... shkojnë me Boeing lol


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 536 by Dariussssss

Or,like Gh0st said,go for a Boeing 747 if you want something that big.

Në pothuajse të gjitha Sims që unë e di off, aeroplanë Airbus janë vetëm të padobishme. Unë kam qenë një tifoz i vështirë vdesin Airbus për vite me rradhë, dhe kishte për ta kthyer shpinën time në të, vetëm për shkak të kësaj.

Unë do të jetë njeriu më i lumtur një të jetojnë për të parë ato avionët zhvilluar në të njëjtën mënyrë si Boeing, por ... kjo është një e shtënë gjatë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 537 by Gh0stRider203

ju nuk mund të shkojnë keq me mbretëreshën e Qiejve :)

Ajo ka qenë në prodhimin që nga viti 1970; Ajo ka qenë transporti kryesor për Presidentin e Shteteve të Bashkuara që nga viti 1986; Ajo është REAL lehtë në sy; në qoftë se ju merrni modelin e drejtë (ato këtu në Rikoooo, unë nuk mund të them një fjalë të keqe për, dhe kjo vjen nga unë si një pilot, jo një moderator), ajo merret si një ëndërr;

Duhet të them më shumë? :)

Rroftë Mbretëresha! (Në 747 që është heh)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.421