Gjuhë

Topic-icon Pyetje Transportuesi ....

më shumë
Vjet 3 2 ditë më parë # 541 by PAYSON

Ku është bartës ime Luftës së Dytë Botërore?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 3 2 ditë më parë # 543 by Gh0stRider203

Ne kemi përdorur atë për praktikë të synuar, dhe ajo u zhytur ...


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.262