Gjuhë

Topic-icon Pyetje I pëlqen Rikooo

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 546 by critter1355

Kështu që shumë shkarkime të mëdha për të zgjedhur do të donte për të parë bazën e të dhënave të mbajtur duke u përditësuar sidomos jo peizazh shumë është bërë atje si tani, përveç për një çift të gjëra të reja që unë pashë Aeroportin Kiev dhe përditësime për Big Bend Pjesë 1 dhe 2 ... Por unë do të doja të parë më shumë Planes CRJ-700 në vend të vetëm CRJ-900 të, si dhe versionin 700 është një nga avionët e mia të preferuar për të fluturojnë ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.189
Gjuhë