Gjuhë

Topic-icon Pyetje X-Plane Ndihmë

më shumë
Vjet 3 muaj më parë 2 # 20 by Dariussssss

Nëse keni probleme, gabime ose nëse keni disa pyetje rreth X-Plane Simulator, postojeni këtu. Gjithashtu na tregoni për rregullimet dhe zgjidhjet për problemet dhe gabimet e ndryshme në X-Plane.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë # 1062 by jamsta

Po kërkoni ndonjë x-plane Lojra

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
5 muaj javë 3 parë # 1503 by thimeu

Dariussssss shkroi: Nëse keni probleme, gabime ose nëse vtc gojarisht ju disa pyetje rreth X-Plane Simulator, postojeni këtu. Gjithashtu na tregoni për rregullimet dhe zgjidhjet për problemet dhe gabimet e ndryshme në X-Plane.

Kjo është hera ime e parë këtu dhe thjesht dua të them që jam shumë e lumtur që jam këtu dhe të ndaj mendimin tim.
Thanks!

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.191