Gjuhë

Topic-icon Pyetje Canary Islands Scenery pjesë 1 dhe 2

më shumë
Vjet 2 2 javë më parë # 547 by janroth

ls
Unë kam shkarkuar dhe instaluar ishujt Kanarie Scenery part1 dhe 2. Përshtypja e parë kur kam filluar duke fluturuar me FSX avulli Edition në La Palma (GCLA) ishte e madhe. peizazh shumë të bukur !!
Unë pastaj u përpoq më shumë aeroporteve dhe kam hasur në disa probleme të cilat unë do të donte për të zgjidhur me ndihmën tuaj. Në pistë e Tenerife South (GCTS) nuk duket të jetë një problem lartësi apo konflikt në mes peizazh dhe pistë, për shkak se në disa pjesë të maleve pistë pop up dhe duket se për të bllokuar pistën ?? Kur kam taksi nëpër mal pjesa tjetër e pistës shfaqet me të gjitha llojet e elementeve në krye të saj ?? Kur unë shoh në aeroport nga ajri, çdo gjë duket të jetë në rregull. Për fat të keq të njëjtin problem ndodh në aeroportin e Los Rodeos (GCXO). Një vërejtje e fundit: ndalesa në Gran Canaria (GCLP) duken shumë themelore. Nuk ka numra pistë dhe nuk ka vija të bardha majtë dhe të djathtë të pistës. Pista është vetëm si një vijë të zezë. Kjo është shumë më pak se flightsim pistë themelore duket.
Unë shpresoj se përshkrimi im është i qartë dhe unë shpresoj që të dëgjojmë disa sugjerime për zgjidhjen e këtyre çështjeve.
Regards,
janroth

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 javë më parë # 550 by janroth

ls
Problemet me GCTS aeroportit dhe GCXO janë zgjidhur duke xhiruar mjet ORBX Vector Configuration aplikuar dmth disabling lartësi Corrections Aeroportit për GCTS dhe GCXO. Problemi i vetëm që mbetet janë detajet e pistave të GCLP aeroportit. Unë pres që sugjerimet tuaja për këtë.
Regards,
janroth

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: James6

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 2 javë më parë # 551 by janroth

ls
Problemi zgjidhet duke instaluar pamje e aeroportit Gran Canaria (GCLP) nga Rikooo. Rezultati duket e madhe !! Faleminderit.
Regards,
janroth

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.176
Gjuhë