Gjuhë

Topic-icon i rëndësishëm OFX Evolution Jugut Amerikë FSX Dhe P3D

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 559 by Ace9

Hi all,
Pasi ka paguar tarifën Jumbo për të shkarkuar "OFX South America Evolution FSX & P3D"Unë jam i shqetësuar pse Antivirus im po mbledh një alarm të virusit dhe nuk po më lejon të hap skedarin exe.

Avast raporton Win32: EVO-GEN

Çdokush e di nëse është një virus i vërtetë?

Faleminderit shumë
-Rog

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 560 by Gh0stRider203

Rog, është avast duke u ad * ck. Kjo është arsyeja pse e lash duke e përdorur atë. Shumë pozitive false. Unë kam përdorur rikoooo për QUITE disa kohë dhe kurrë nuk kanë marrë një virus të vetëm.

ju jeni të mirë për të shkuar :)Asgjë për t'u shqetësuar :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Ace9

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 562 by Dariussssss

Alarmet e rreme kudo lol ...

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Ace9

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 566 by Ace9

Unë kam instaluar atë dhe shkoi në Stanley (Falklands) ajo ishte e njëjtë me Peisazhin Bazë FTX, unë kam kontrolluar config dhe OFX Amerika e Jugut është në krye të listës së prioriteteve me vetëm Ushuaia Aeroportit mbi atë. A ka diçka që unë jam i humbur gjatë dhe mbi procesin e instalimit exe, të tilla si një konfigurim OFX config?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.185