Gjuhë

Topic-icon Pyetje Transporti ajror A321LR

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 565 by CSTT-CYYZ

Përshëndetje kush prej jush që bën repaints? Si projekt-Airbus? Nëse ju bëni mua një A321LR neo karrige në kuvertë të bukur të ajrit ose vetëm A321 normale, Meci

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: SRThellcat

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 707 by reawin

Bonjouir

Pouvez vous m'envoyer le ficher svp =)
merci

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 708 by CSTT-CYYZ

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 718 by Corentin60

Po i konfirmoj 321LR është vetëm për 321Neo të ri, dhe jo për gjeneratën e vjetër të 321

Oui je confirme, le 321LR është e drejtë për të shkarkuar 321Neo dhe jo për gjeneratën e tanishme të 321

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: CSTT-CYYZ

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 721 by CSTT-CYYZ

Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 7 # 725 by Corentin60

Harta nuk mund të shfaqet, ju nuk keni specifikuar një vend ende.
Mirëseardhje juaj

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.208