Gjuhë

Topic-icon Pyetje AFG Caravelle Ndihme ju lutem

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë - 1 10 vjeçare muaj më parë # 568 by calypso999

I përdorur për të dashur fluturues AFG Caravelle në FS9.

Kam ardhur të gjithë faqen tuaj dhe dalloi Caravelle. Eshtë e panevojshme të them, unë shkarkuar atë dhe të instaluar në FSX avulli, ku unë kam një numër i avionëve komplekse (PT Tu-154B2, DC-9, etj).

Instalimi shkoi mirë dhe unë shpejt pasur se vjetër të njohur panel Caravelle ngarkuar.

Në thelb dy probleme pse.

Motorë të refuzojë për të filluar normalisht. Ata do të arrijë një RPM të caktuar dhe kur kam hapur fillimi valvulave revs vetëm të qëndrojë aty. Nuk ka fillim.

Unë nuk mund të merrni flaps e mia për të punuar. Nuk ka lëvizje në flaps vlerësuar dhe asnjë lëvizje nga vetë flaps.

Unë do të jetë me të vërtetë mirënjohës për çdo ndihmë / sugjerime.

Ndjehet si një problem panel / matës për mua. Çdokush tjetër në avulli që ka të njëjtën përvojë please25?

John

Redaktimi i fundit: 1 vit 10 muaj më parë nga calypso999.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.276
Gjuhë