Gjuhë

Topic-icon Pyetje AFG Caravelle Ndihme ju lutem

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 - Vjet 2 muaj më parë 11 # 568 by calypso999

I përdorur për të dashur fluturues AFG Caravelle në FS9.

Kam hasur në faqen tuaj dhe kam parë Caravelle. Eshtë e panevojshme të thuhet, unë e shkarkova dhe instalova FSX Avulli ku kam një numër avionësh të ndërlikuar (PT Tu-154B2, DC-9, etj.).

Instalimi shkoi mirë dhe së shpejti kam ngarkuar atë panel të vjetër Caravelle njohur.

Në thelb dy probleme megjithatë.

Makinat refuzojnë të fillojnë mirë. Ata do të arrijnë një RPM të caktuar dhe kur të hap valvulat e fillimit, rrotulluesit do të qëndrojnë aty. Asnjë fillim.

Nuk mund të punoj. Asnjë lëvizje në matësat e flapave dhe asnjë lëvizje e flapave vetë.

Unë do të isha shumë mirënjohës për ndonjë ndihmë / sugjerim.

Ndjehem si një problem i panelit / matës për mua. Kushdo tjetër në Avull që ka të njëjtën përvojë ju lutem xNUMX?

John

Redaktimi i fundit: 2 vite 11 muaj më parë nga calypso999.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.147