Gjuhë

Topic-icon Pyetje linjave ajrore klasike

më shumë
Vjet 2 6 ditë më parë # 570 by harrislarry1946

Përshëndetje ................. a keni menduar ndonjëherë për të bërë një DC8 shkarko ??

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 6 ditë më parë # 571 by Gh0stRider203

Tani që do të jetë i ëmbël. Ka disa atje, dy freeware dhe payware por vërtet një nga Rikoooo do të ishte mirë


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 5 ditë më parë # 573 by harrislarry1946

Ajo do të jetë veçanërisht e mirë në qoftë se ajo është bërë me radios atë punë.
Unë bëj më të madhe të fluturimit tim në FS2004 në kushte IFR dhe e duan versionin 757 festë, por
ju nuk mund të vendosni radio në shtëpinë në të VOR ose ILS ..... lottta mirën që e bën.
Nëse ata bëjnë një DC8 do të ishte mirë që të ketë versionin e shtrirë.
Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 ditë më parë # 578 by Gh0stRider203

Unë synoj që të bëj gjatë çoj mallrave kështu që unë vetëm bëj IFR në marrë-off / ulje nëse unë kam për të. Unë nuk kam kohë për të ulur një ATC monitoruar. Jo për të përmendur disa nga fluturimet e mia të marrë bërë brenda natës dhe unë kinda gëzojnë këtë gjë njohur si gjumë tani dhe pastaj lol :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.310
Gjuhë