Gjuhë

Topic-icon Pyetje IL 76 MD nga ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 574 by cruga

Hi të gjithë
Unë jam nga Italia dhe unë jam i ri, këtu
Kam shkarkuar disa addons nga Rikoooo dhe I liked cilësinë e zgjedhjes mes qindra addons kjo faqe bëri.
download ime e fundit është e re IL 76 aktin Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis urbane.
Ndjehem kjo është një addon i madh, por unë nuk jam në gjendje për të verifikuar atë.
Mjerisht fs2004 im paralajmëron problemin me disa fotografi të saj, ndërsa duke filluar dhe përplasje në ngarkim aeroplan.
Problemi duket i lidhur me ato fotografi në modelin dosje me karaktere cirilik në emër.
A ka dikush kishte të njëjtin problem dhe e di një lloj zgjidhje?
Thanks dikush mund të më ndihmojë ose të japë ndonjë sugjerim ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 575 by Dariussssss

Unë kisha një problem të njëjtë me të, kur unë isha duke përdorur dikush FS2004.Without nga Rusia për të përkthyer atë, unë nuk mendoj se ka një mënyrë për të përdorur atë.

Ajo punon në FSX, por nuk ka mënyrë për të përdorur atë ...

Ajo nuk mund të jetë e bukur, por, deri sa disa gjëra janë zgjidhur, vetëm të largojë atë. E njëjta gjë me të gjithë aeroplanët rusë ... çdo gjë e vetme është në gjuhën ruse. . .

Të fala

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: cruga

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 576 by Gh0stRider203

Nëse ju merrni Me një screenshot, unë mund të jetë në gjendje për të gjetur dikë që të përkthejnë atë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: cruga

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 577 by cruga

Faleminderit Dariussssss dhe Gh0stRider203

Në fakt, kur fillon fs2004, thotë se nuk mund të ngarkojë ato skedarë (përdor në vend të karaktereve cirilik)
Dhe kur përpiqem të ngarkoj avionin, fs paralajmëron të njëjtin gabim pastaj rrëzimit.
Duket se nuk mund të trajtojë korrekt ato dosje. Mund të jetë për shkak të karaktereve të përdorura në emrin e tyre.
Unë mendoj se autorët duhet të ndryshojnë emrat e atyre dosjeve dhe të korrigjojnë përkohësisht skedarin .mdl.
Gjithsesi, unë do të përpiqem të bëj një screenshot (ose të raportoj mesazhet e sakta të gabimeve) dhe të përgatis një listë të atyre dosjeve (duke shpresuar se personazhet cirilike mund të kopjohen)

Do të kthehem së shpejti

Faleminderit perseri

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 5 javë më parë 1 # 1205 by Janne04

cruga ka shkruajtur: Hi everyone
Unë jam nga Italia dhe unë jam i ri, këtu
Kam shkarkuar disa addons nga Rikoooo dhe I liked cilësinë e zgjedhjes mes qindra addons kjo faqe bëri.
download ime e fundit është e re IL 76 aktin Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis urbane.
Ndjehem kjo është një addon i madh, por unë nuk jam në gjendje për të verifikuar atë.
Mjerisht fs2004 im paralajmëron problemin me disa fotografi të saj, ndërsa duke filluar dhe përplasje në ngarkim aeroplan.
Problemi duket i lidhur me ato fotografi në modelin dosje me karaktere cirilik në emër.
Kush ka të njëjtin problem Rachat prêt dhe di një lloj zgjidhjeje?
Thanks dikush mund të më ndihmojë ose të japë ndonjë sugjerim ...

Përshëndetje, të lumtur t'ju njoh :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.962
Gjuhë