Gjuhë

Topic-icon Pyetje Airbus A320 F.Dore MegaPack

më shumë
1 11 vjeçare muaj më parë - 1 11 vjeçare muaj më parë # 583 by Dariussssss

Pershendetje te gjitheve.

Kur kam ngarkesës këtë avion në FSX tim, avioni nuk është në "të ftohtë dhe të errët" shteti, siç duhet të jetë, e cila çon në një shumë e gabimeve dhe problemeve later.both motorët rrokulliset prapa për shembull.

Kur të gjej një mënyrë për të rivendosur avionin, ajo punon si duhet .... kështu që çdo ide, pse është kjo ndodh?

Faleminderit.

Të fala.

Redaktimi i fundit: 1 vit 11 muaj më parë nga Dariussssss.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.150
Gjuhë