Gjuhë

Topic-icon Pyetje Disa pamje nga FSX

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 - Vjet 2 muaj më parë 11 # 584 by Dariussssss

Këtu janë disa screenshot që kam bërë FSX. Shpresoj që ju pëlqen.

Redaktimi i fundit: 2 vite 11 muaj më parë nga Dariussssss.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, aussieflyer38, yasshe

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 11 # 585 by Gh0stRider203

Shkova në shkollë të vjetër ditën tjetër, dhe morëm 707-320 tonë për një fluturim çift.

Mjerisht, ndërsa në këmbë 3 kuptova, unë nuk do të jetë në gjendje të përfundoj udhëtimin pasi nuk do të kisha orë të mjaftueshme të fluturimit të mbetura në kornizën ajrore dhe do të duhej ta fusja në mirëmbajtje pas këmbës 3.

Blici i bishtit nuk është përdorur asnjëherë në një 707 (ata kanë vetëm në një 737, 757 dhe 767), por unë jam shumë i dhënë pas saj kështu që unë e vënë atë së bashku në photoshop dhe kanë atë në disa repaints unë kam bërë . (trupi aktual që nuk e kam bërë, kam provuar, por kam pasur probleme me të, prandaj e kam gjetur këtë online tani)

Këmbë 1: KDAL - PMDY

Leg 2: PMDY - WMKP (pics janë marrë në qasjen ndaj WMKP)

Këmbë 3: WMKP - FAOR


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: aussieflyer38

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 5 - Vjet 2 muaj më parë 5 # 800 by Colonelwing

Ditën e mirë Gh0st ,,, whats up buddy ,,, a jeni ende duke fluturuar rrugët AA tuaj aviokompanitë?
Ishte larg për verën e vrimave ,,, bie nga të them hello ...

Shpresojeni mirë tuaj dhe të gjitha është mirë në anën tuaj të botës ,,, :)

Redaktimi i fundit: 2 vite 5 muaj më parë nga Colonelwing.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 1.593