Gjuhë

Topic-icon Pyetje repaints JF Tornado

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 588 by Morti_UK

Hi,

Ka dikush mori ndonjë repaints për uragan gr1 nga vetëm fluturim.

Unë jam duke kërkuar për 2 SQN RAF. 95th dhe 100 vjetorin scschemes dhe gjithashtu vitet 100 e marham Raf.

Ju lutemi, në qoftë se u mund të ndajnë lidhjet për te këto apo të tjerët repaints këtu.

Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.173
Gjuhë