Gjuhë

Topic-icon Pyetje Pyetje à propos du PANNEAU analizuar de vol sur Flight Simulator x avull.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 589 by Cetin

Përshëndetje të gjithë,

Mon Probleme c'est qu'après avoir un effectué vol dans FSX quand avull j'appuie sur le Bouton Echap et que je Vais sur l'Analyse de vol je VOIS sur le graphique la hauteur en këmbët de l'avion mais je ne connait pas la distance que j'ai makinë parcouru je ne connais pas l'Unité de mesure indiqué.
Est que quelqu 'un de plus Doué que moi pourrais me dire quel est l'Unité de mesure.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 6 vjeçare muaj më parë # 590 by Gh0stRider203

Çetin,

Ju keni arritur forumin tonë anglisht. Unë me kënaqësi do të ju ndihmojnë, por ju lutem, në të ardhmen të përdorin anglishten.

Faleminderit :)


A jeni duke iu referuar kësaj dritare ??


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 vit më 1 javë më parë # 815 by Cetin

Hi all


Problemi im është që pas një fluturimi në avull FSX kur unë shtypni butonin ESC dhe shkoj në analizën e fluturimit unë shoh në grafik lartësinë në këmbët e aeroplanit, por nuk e di distancën që unë kam udhëtuar, sepse unë nuk e kam e dimë masën e njësisë së treguar.

A është dikush më i talentuar se unë mund të më tregojë se çfarë është njësia e matjes.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 3 parë # 836 by Gh0stRider203

Largësia është milje në FSX. Unë e di se është e vështirë të shihet, por në fund, është marrë pas numrit :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 2 parë # 845 by Cetin

po, por a është milje statuti apo milje detare?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
11 muaj javë 2 parë # 846 by Gh0stRider203

Nautical. Unë vetëm ndodh që të ketë një fluturim duke shkuar si ne flasim (CS 767, KMIA - TNCM. Ku imma park idk si unë tashmë kam 4 zogjtë atje lol), dhe shikuar mbi në GPS dhe ajo është duke treguar nm. Të gjitha fluturimet e mia janë gjurmuar përmes SkySimFlight si dhe, ata përdorin milje detare si edhe, kështu që unë them shkoj me nautike.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.143
Gjuhë