Gjuhë

Topic-icon Pyetje Kur kam instaluar pamje HD si KLAX, ajo duket e tmerrshme

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 595 by svanarsdel

Kur kam instaluar pamje photoreal ajo duket më keq se default. Çfarë jam unë duke bërë gabim.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • archangelmj12
  • Avatari i archangelmj12
  • Vizitor
  • Vizitor
1 9 vjeçare muaj më parë # 605 by archangelmj12

Mund të ketë disa arsye për këtë rezultat. E para është cilësia e grafikut, dhe lloji. Së dyti, kompjuteri yt duhet të jetë në gjendje të trajtojë ngarkesën grafike, si dhe shërbime të tjera lehtësuese. Siç duhet ta dini, MSFS është fuqia më e dobët që është ndërtuar ndonjëherë për fluturim. Dhe megjithëse programi origjinal ishte i zbutur, fakti që Bill Gates hapi të drejtat për programin në 2007 për këdo që zgjodhi të ndërmarrë. Edhe pa STEAM me qindra mijë shkarkime ju keni aftësinë për të krijuar vetë mjedisin tuaj të plotë. Duke folur me të vërtetë, ka më shumë krijues që janë nën moshën e 20 në këtë program dhe fakti është më i mirë dhe me vizionet më të mira të fluturimit, më shumë se ACE grupi kryesor i përfshirë në programimin e MSFS. Tani, nëse doni diçka që do t'ju shpëtojë vite përpjekjesh për të kuptuar programin dhe për ta bërë atë të përsosur, ekzistojnë dy produkte që ju nevojiten. E para është fs tweak për fps. Ky është një mjet shumë unik dhe i shquar, i thjeshtë për t'u përdorur dhe do t'ju mësojë atë që nuk e dini dhe si ta kuptoni sistemin. E dyta është FSPS XTREME. Kjo do të trokasë çorapet tuaja. Im duke përdorur një xNUMX koncert 500 laptop vjetor nga Toshiba.intel bërthamë i7.i kanë mbi 5 avion, 3850 llojet e shtesave dhe mbi linjat ajrore 459 running në skedarët truelife, dhe as nuk kanë një anomali. E saj të marrë rreth dhjetë vjet këtë vit për të marrë këtë larg dhe thats mbi kompjuterat 45000 dhe rreth 5 reinstalls dhe fshirjet e ekraneve të zi crashes, dhe unë në fakt mori një kopje të shkrimit për programin nga microsoft. Kam mësuar në 15 nga microsoft se do të ketë shumë gabime dhe rrudha, dhe megjithatë sot me komunitetet do të mbijetojnë duke e marrë programin në lartësitë që kurrë nuk kemi ëndërruar të jetë e mundur. Unë shpresoj se kjo ka ndihmuar, çdo pyetje, të lënë një mesazh këtu dhe të sëmurë të kthehen tek ju. Ka shumë truket e tregtisë, dhe në kohë që do të mësoni. Përveç kësaj, në vendin tuaj më të mirë këtu, kështu që bëni mirë. Probleme me ai? Çfarëdo, më lejoni të di. Im origjinal MSFS answerman. Nëse unë nuk mund të merrni atë unë do të gjeni atë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 613 by rikoooo

Përshëndetje,

Faleminderit archangelmj12 për përgjigjen tuaj të madhe.

Svanarsdel, ne do të ishim më të gatshëm për të ndihmuar nëse mund të na dërgonit disa screenshots, kështu që ne mund t'ju them se çfarë është e gabuar.

Falemnderit


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.185
Gjuhë