Gjuhë

Topic-icon Pyetje RIKOOOO MD11 DHE 777 crashing

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 599 by suythe

Përshëndetje djema,

Unë kam qenë duke përdorur Rikooo A330 dhe wonderfull saj, por kohët e fundit kam provuar disa produkte të tjera të tilla si MD-11 dhe 777

Këto produkte mban në crashing herë ajrore. në qoftë se unë të bëjë disa manuveors P3D do të rrëzimit.

Shpresoj se unë të marrë disa zgjidhje për këtë.

Goodday Cheers

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 600 by Dariussssss

Përshëndetje atje dhe të mirëpritur të Rikoooo.

Unë kam qenë gjithashtu duke përdorur të gjithë ata në FSX, pa ndonjë problem. Ju duhet të bëni të sigurtë që aeroplanët ju jeni duke përdorur janë në përputhje me P3D tuaj. Kur keni hapur faqen e, le të themi-MD-11, ju do të shihni këtë: Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të provuar), kështu që ju duhet të bëni të sigurtë që kjo është në përputhje.

Ashtu si thotë, v2 dhe v3 për të provuar, gabimet janë mjaft të mundshme.

Shpresoj se kjo ndihmon.

Gëzuar

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: suythe

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.124
Gjuhë