Gjuhë

Topic-icon Ide Malware që do të fshijë jeni FSX dhe FSXA

 • archangelmj12
 • Avatari i archangelmj12 Topic Author
 • Vizitor
 • Vizitor
1 10 vjeçare muaj më parë # 606 by archangelmj12

Im lejuar ju e dini se ka dy grupe të avionëve transportuesit në shkarkime fre fre në vende të ndryshme. Programet do të punojnë ashtu siç supozojnë nëse nuk vendosni të fshini. Nëse shkoni me menunë e panelit të kontrollit për të çinstaluar një dritare do të shfaqet dhe lloji i gjelbër do të nxitojë përmes dhe do të vëreni se të gjitha informatat në skedarët e juaj do të mungojnë. Kam vënë re këtë herë të parë unë shkova për të uninstall 2 vite më parë dhe pashë këtë ekran dhe kur pashë avionin tim të gjitha 3500 listuara dhe fshihen unë couldnt besoj atë. Unë kontaktova site dhe i bëri ata të vetëdijshëm për këtë dhe unë u ndaluar në këtë faqe interneti. Unë e di për një fakt se nuk ishte projektuesi apo programuesit sepse ive përdorur produktet e tyre gjatë gjithë një periudhe vit 10. Ive provuar të njëjtën 2 transportuesit gjatë një periudhe tre vjeçare dhe ive kontrolluar dosjet me departamentin e programit të mbrojtjes dhe nuk është një malware quajtur sniperspy dhe një të panjohur në këtë kohë të dhënat e fshehtë. Sniperspy është një metodë ku ju vendosni spyware kudo dhe në momentin e prekjes së saj ajo bën kontakt me dërguesin dhe tregon veprimet tuaja të drejtpërdrejta dhe të kaluara, si dhe të gjithë informacionin tuaj, duke përfshirë të dhënat fshehur fshehtë. Im lejuar të dini për shkak se të gjithë kemi shpenzuar aq shumë kohë për të ndërtuar, dhe kjo ishte filluar (minave në 2007. Ne të gjithë kemi qenë përmes gamut të bërë programin se çfarë ishte menduar të jetë dhe sëmurë gjithmonë të bëjë një përpjekje për të le të komunitetit të di Për mbrojtjen e tyre Është e trishtueshme për shkak se këto produkte të veçanta janë shumë më të mira në sim për sa i përket transportuesve të shkojnë.Ive bëri një përpjekje për të kontaktuar me krijuesin, por pa dobi.Ju një fluturim të sigurt dhe të jetë i vetëdijshëm dhe të jetë i sigurt, Nga zonat e trazuara të botës, unë jam vetëm një nga miliona dhe një veteran i cili është sulmuar përmes yahoo-së dhe i sëmurë, i thuaj që dëshiroj që kjo krizë e gjithë bota të pushojë Rikoooo, faleminderit që na siguron të gjithëve një vend të mirë për të Shkoni dhe një komunitet që jep një &% # @? !!!!B) .

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 607 by Gh0stRider203

Në fakt, sniperspy është një program i monitorimit të largët që është i pavarur nga çdo gjë tjetër.

A keni ndonjë gjë për të mbështetur këto pretendime?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • archangelmj12
 • Avatari i archangelmj12 Topic Author
 • Vizitor
 • Vizitor
1 10 vjeçare muaj më parë # 610 by archangelmj12

Të gjithë ju duhet të bëni është të shkoni në faqen e internetit dhe të lexoni të dhënat që furnizon me programin, është në internet edhe gjatë viteve 15, një program i përdorur nga shumë organizata, disa madje edhe në ligj. Thats pse i dërgoi paralajmërim, por në qoftë se ka një dyshim shkarko downloader më të famshme onlineline, siç thashë më parë, jo të gjitha kopjet e saj, dhe unë nuk di ndonjë tjetër përveç programit i specifikuar për gjobë spiun. Unë mendova se do të ishte më mirë të lajmëroni njerëzit përmes përvojës sesa të shohin për veten e tyre. E vërteta është që unë mund të ju siguroj thats pse unë zakonisht përmbahen nga Blogging ose vërejtje në ndonjë gjë. Kur unë jam i vendosur në një pozicion për të provuar, më duhet t'i përmend produktet që po bëjnë dëmin, por në këtë rast e di se nuk ishte bërë nga krijuesi fillestar i programit apo programeve. Në mënyrë të veçantë unë doja të paralajmëroj vendndodhjen në mënyrë që të mos i ndjek njerëzit larg. Im nuk do të postoj ndonjë gjë në faqen tuaj, si një çështje e një fakti ive qenë në faqen tuaj juve që nga fillimi i saj, edhe pse im të listuara si një anëtar i ri. U bashkua me 2008 ose 2009. Ive punoi me Microsoft-in nga Seattle-i dhe teknologjitë e tyre për çështje dhe alarme jo vetëm për MSFS, por çdo gjë që shkon përmes një programi microsoft dhe ose rrjeti që ndodh thjesht të jetë punë që shkon përmes PCT 98 të kompjuterëve botërorë, and thats because that that Një problem i madh për shkak se shumë nga kompjuterët e botës përdorin programet MS. E thënë mjaftueshëm.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 612 by Kyrelel

Nëse ju dëshironi që njerëzit të rri të qartë të disa shkarkimeve të caktuara, pse nuk na tregoni se çfarë / se ku ata janë në vend të qenë qëllimisht të paqarta?

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

 • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
 • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
 • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
 • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.204
Gjuhë