Gjuhë

Topic-icon Pyetje Cilat shtesa dëshironi të përditësoheni?

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 614 by rikoooo

Përshëndetje të gjithëve,

Unë jam duke postuar këtë mesazh për të ditur se cilat shtesa doni më së shumti të përditësoheni, pasi që unë jam duke shkuar për të përditësuar disa, do të më ndihmonit shumë për të gjetur se cilën doni më së shumti.

Dhe nga rruga, nëse mund të më jepni edhe lidhjen me një version të përditësuar (nga një faqe tjetër) do të ishte fantastike.

Ju faleminderit të gjithëve


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203, Jodsalz1, Bubble @ Dele

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 615 by Dariussssss

OK para së gjithash, disa gabime ...

A320 mega Pack, mban crashing. Është shumë e paqëndrueshme në FSX time, nuk e di pse.
Thomas Ruth A330 / 340, PFD nuk po tregon të dyja STALL dhe shpejtësi të madhe ... në të gjitha.
Flota e Emirateve, FPS shumë e keqe, rrëzon FSX tim ...

Përditësime të mundshme ...
E pra, do të ishte interesante që në një farë mënyre të shkrihej A330 / 340 me TR, me A320 Mega Pack, më saktësisht të bashkonte kabinë e cila është e shkëlqyeshme.
A380, nje gje e njejte, PFD nuk po tregon as stall dhe shpejtesi te madhe.

Nëse më kujtohet diçka tjetër, do ta vë këtu.

Gëzuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 616 by Gh0stRider203

Dariussssss, kjo është e gjitha një zgjidhje shumë e lehtë !!!

1) Çinstaloni avionin tuaj Airbus;
2) Fshi ANYTHING Airbus
3) Zëvendësoni atë me Boeing


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: denpic

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 617 by D115

Unë do të doja të shihja një Boeing 757 me një VC cilësi diku në të ardhmen. Unë mendoj se 757 ka larguar FSX mjaft mirë.
Thanks,
Bovë

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Bubble @ Dele

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 619 by Gh0stRider203

D115 ka shkruajtur: Do të doja të shihja një Boeing 757 me një VC të cilësisë dikur në të ardhmen. Unë mendoj se 757 ka larguar FSX mjaft mirë.
Thanks,
Bovë


Nëse ju jeni të gatshëm të shpenzoni $, 757 Wings Cilësia është mjaft i mirë :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 vjet 1 muaj më parë # 649 by julian1245

Për disa nga aeroplanët bëjnë motorët të tjerr sepse duket vetëm aq e keqe kur nuk po kthejnë realitetin
Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 4 javë më parë # 669 by macca22au

Sa më shumë të përditësohen për P3D4 sa të jetë e mundur, dhe VCs absolutisht.

Por përditësoni për v4 A320 dhe B737-800 sa më shpejt që autori i pëlqen ......

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 671 by jakedertree

Do të doja një VC më të mirë për Airbus A400M. Gjithashtu, nëse autori mund të jetë në gjendje të japë disa udhëzime për ta bërë atë më pak se një dorë e plotë në tokë, kjo do të ishte e mrekullueshme. Shkon larg HARD, dhe unë nuk mund (dhe nuk e di) të gjejnë një mënyrë për të mbushur nga motorët gjatë taksi.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 673 by sergiozaki

Boeing 777 pls për P3D v3 / v4
Pllakë pune e plotë e panelit VC ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 3 javë më parë # 674 by sergiozaki

A380 P3D v3 / v4
Panelet matëse, VC reale e 380's
Faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.741
Gjuhë