Gjuhë

Topic-icon Pyetje MIG-23

më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 626 by Degu

Afterburner?

Tema ka qenë e mbyllur.
më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 627 by Gh0stRider203

Nuk jam i sigurt se çfarë po kërkon. A po e pyetni a ka MiG-23 pasues?


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Tema ka qenë e mbyllur.
më shumë
1 9 vjeçare muaj më parë # 628 by rikoooo

Përshëndetje Degu,

A doni që unë të vij tek ju dhe të them "idiot?" Për shkak se është ashtu si duket mesazhi juaj, nuk ju thonë përshëndetjet, nuk jeni të sjellshëm dhe nuk bëni as një vendim të saktë.

Tema e ngushtë


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Tema ka qenë e mbyllur.
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.178
Gjuhë