Gjuhë

Topic-icon Pyetje Më shumë paketa 777

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 631 by kevrick25

Unë e dua paketën mega 777 që ju keni vënë së bashku fsx, id dashuri për të parë pako të reja për 777 që ju vetëm e bëri 777-200LR. Një paketë për -200ER dhe -300ER do të ishte mirë. Ive gjeti paketat për këto diku tjetër, por VC e tyre është setup tmerrësisht në aspektin e lidhjeve kyçe.

Shpresoj se mund ta shihni këtë.

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 636 by Gh0stRider203

Nuk është e vështirë të zhvendosësh VC ... ose të paktën, kështu që dëgjoj lol Unë kam një 737 me një kabinë mjaft të bukur dhe VC të mirë (edhe pse unë nuk e përdorin atë lol) dhe nëse unë duhet të, unë do të shkëmbej VC me zogjtë e tjerë të 2 me atë një.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 637 by kevrick25

edhe e saj jo VC që ka nevojë të shkëmbejnë jashtë pse unë e di nuk e tij të vështirë, ive bërë atë për të gjitha llojet e freeware. vetëm se si njerëzit e tjerë i vendosin panelet për t'u hapur.

Për shembull, 777 Rikoooo përdor të gjitha kombinimet e ndryshimit + # për të hapur panelet e nevojshme si lart, fmc, etj. Të tjerë, i rregullon ato për të hapur shfrytëzimin e dukshëm, duke e bërë nd / pfd më të mëdha, etj etj dhe nuk japin çdo hyrje në panelin e sipërm për të kthyer gjërat në shkak se VC-ja vetë është e kufizuar në atë që mund të shtypni. Por, një shkëmbim i lehtë i dosjeve të panelit të tyre për rikoooo e bën atë punë të mirë.

Plus, unë mendoj se rikoooo do të bëjë më mirë në paketimin e tyre dhe ajo shton më shumë në mbledhjen

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 638 by Gh0stRider203

Unë mendoj se ju mund të ndryshoni atë në panel.cfg


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 639 by Gh0stRider203

Unë e di unë kam pasur për të redaktuar panel.cfg për të shtuar gjëra, të tilla si një GPS. Unë nuk e kuptoj pse nuk mund të riorganizoni porosinë dhe çfarë jo ...


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 641 by kevrick25

Unë kam bërë tashmë të gjitha që, unë vetëm erdhi për të sugjeruar që të bëjnë më shumë paketa 777, ose një paketë që ka 200 dhe 300 në vend të vetëm vetëm 200LR. Ashtu si pakoja e tij A330 mund të përmbajë A332 dhe A333

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 10 # 642 by CSTT-CYYZ

Unë gjithashtu pëlqej një paketë n-2 me ngjyrë të re ajrore dhe ajrore në Kanada, ngjyrë të re KLM, United Airlines, JAL, ANA, Delta, Air Austral, LH CARGO, B777-300ER klm - air Emirates - Egyptair - TAM-swiss -BA - Ndalohet transporti ajror. faleminderit

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.206