Gjuhë

Topic-icon Pyetje Problem 787-800 mega pack.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 632 by ricsmi

Përshëndetje të gjithëve, sapo kam filluar të luaj FSX SE dhe vërtet duke shijuar atë.

Unë kam instaluar vetëm TDS 787-800 mega paketë dhe problemi i vetëm që kam me të është se asnjë nga kyç kabllo dhe knobs punojnë në VC, unë fluturoj të gjithë avionin tim në vc dhe kjo është vrarë këtë avion për mua si i nuk mund të qëndrojë në kabinë 2d.

Çdo djema idetë?

Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 633 by Gh0stRider203

well since it's a 2 engine bird, I actually know of a VC you can use. you'll need to download an additional aircraft, but it'll be worth it :)

www.fs-freeware.net/downloads/download/5...lagship-liberty.html

kjo do t'ju tregojë se si të ndryshoni VC
QV në këtë është mjaft e këndshme. Nuk e përdor me të vërtetë, por është funksionale :)


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: ricsmi

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 634 by ricsmi

Faleminderit Ok Unë do të marrë një sy, kam një problem tjetër, unë vetëm vënë re se në pamje të jashtme ka një kamion i madh shtypi bashkangjitur në aeroplan.

Si mund të heqin qafe atë që duket i trashë dhe vetëm clip në rrugën e një default.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 635 by Gh0stRider203

së pari QV-ja, tani personat e stuhishëm? duket sikur nuk mund të kapësh një pushim! LOL

se unë nuk jam i sigurt, sinqerisht. Unë nuk fluturoj 787 (772LR ka kapacitet më të mirë dhe gamë). VETEM gjë që unë mund të sugjeroj është të shikoni nën panele për të parë nëse ka një dritare të shërbimeve. Unë e di se disa prej zogjve të Hapur të Projektit e kanë këtë.


Gh0stRider203
American Airways VA
Pronari / CEO

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 640 by ricsmi

Pas leximit përmes lexoni mua ajo thotë se ka një panel Utility që mund të fikur tërheqje, paneli është menduar për të treguar pas shtypur ctrl + 7, por që nuk është duke punuar as. :(

Çdo ide burrash?

Faleminderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.178