Gjuhë

Topic-icon Pyetje Avionët e Rikooo nuk punojnë në përgatitjen e 3d v4

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 643 by brunoeduardo

Disa lajme për versionin e ri të përgatitjes 3d v4?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 663 by howlak

Titulli kryesor nuk është i saktë, duket sikur të gjithë avionët Rikoo FSX nuk punojnë .:

Rikoo nuk është zhvilluesi kryesor i addons. Shumë avionë FSX NATIVE punojnë në P3D V4, origjinale ose modded nga Rikoo. Por aeroplanët FS9 nuk punojnë.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 10 vjeçare muaj më parë # 667 by macca22au

Guys, shumë pak ose aspak FSX ose FS2004 avion do të punojnë në P3Dv4.

Shumica e avionëve P3d v3, avionë veçanërisht kompleks me FMC nuk punojnë në P3D4

Arkitektura 64bit e P3D4, do të thotë që disa aeroplanë, pamje etj do të duhet disa ndryshime për të qenë në përputhje.

Unë u bëj thirrje autorëve të shumë prej shkarkimeve këtu për të punuar në përditësimin e shtesave të tyre.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 2 vjeçare muaj më parë # 946 by DRCW

As Chris Evens nuk ka zbuluar të gjitha veprimet dhe nuk e bën kur ai lëshon një avion që pretendon se punon në V4. Duke kuptuar këtë, ju duhet të lejoni që këto mete të përpunohen, një nga një. Disa avionë do të punojnë ndërsa të tjerët nuk e bëjnë, është kaq e thjeshtë. Çinstalo ndonjë që nuk punon dhe po shkakton rrëzime. Prisni pak, lexoni forume, dhe shikoni për ata që kushtojnë jetën e tyre në freeware, merrni bugs fikse. Shumica e këtyre gabimeve janë në ndryshimet në kodin që e kthejnë P3D nga bit 32 në 64. Në fund do të jetë mirë ia vlen. Sigurisht rreh FSW ... Fotografi skena duket për të gjithë punojnë në P3D v4. Unë kam qenë në gjendje për të shkarkuar të gjitha pamje im foto. Kjo është për shkak të skedarëve të skenës nuk janë asgjë më shumë se textures ndërsa avionët janë shumë më të përfshirë në operacion dhe formula.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.206
Gjuhë