Gjuhë

Topic-icon Pyetje Cessna Citation Excel XLS + FSX & P3D / aileronët e aeroplanit nuk po punojnë drejt

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 648 by julian1245

Përshëndetje Rikoooo do të doja t'ju pyesja për këtë aeroplan. Unë e dua këtë aeroplan në MFSXS dhe është e mrekullueshme, por vërejti një problem me avionin që është me të vërtetë i bezdisshëm. Kjo është një anomali me ailerons ku kur ju kthejnë ata si spazz jashtë. Aeroplani kthehet, por duket jorealiste unë isha duke u endur nëse mundesh, me çdo rast, ta shikoje dhe ta rregullonte atë si një version të azhurnuar ose diçka që me të vërtetë do ta dëshiroja nëse do të ishte rregulluar sepse im kishte kënaqësi të madhe me avionin. Unë nuk jam i sigurt nëse ajo diçka me lojë ose nëse im duke bërë diçka të gabuar kur im instaluar atë.

Faleminderit më lejoni të di nëse keni ndonjë ide.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.438
Gjuhë