Gjuhë

Topic-icon Pyetje Paketa Boeing 737-300,400,500

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 661 by petben

Përshëndetje atje,

Unë jam disa informata në lidhje me Paketat tuaja 737. 737-300 Pack funksionon mirë në P3d v4.
737-400 dhe 737-500 janë duke u rrëzuar. Mesazhi është avion i mbingarkuar.

Thanx për Packs Madhe dhe fat të mirë për të ardhmen

Peter

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 668 by macca22au

Po, autorët do të duhet të përmirësojnë shkarkimet e tyre për t'u pajtuar me arkitekturën 64bit.

Unë shpresoj se ata që kanë krijuar seri B737-800 dhe seri A320 do të përmirësojnë avionin e tyre shumë të shkëlqyer.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 670 by rikoooo

Përshëndetje,

Me sa di unë kam korrigjuar këtë gabim të rrëzimit, ishin vetëm disa vlera për ndryshime në Avion.cfg. A po flisni për 737 Classic avelaible nga Rikooooo apo nga një faqe në internet? Para se të instaloni paketën nga Rikooooo, sigurohuni që të hiqni çdo version tjetër.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 675 by Zeke

Unë kam të njëjtin problem në p3d v4.
Instaloni këto pako në p3d v4, zgjidhni çdo model, fluturojnë, pastaj CTD.
pfd.xlm dhe eicas.xlm mund të shkaktojnë këtë problem.
Mund ta rregulloni atë?
Sjellje për anglishten time të varfër.
Të fala.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 684 by rikoooo

Përshëndetje,

Nuk mund ta riprodhoj këtë çështje me çështjen time P3Dv4, Unë jam duke fluturuar me autopilot 737-500 dhe gjithçka duket të jetë në rregull.
Ndoshta mund të më shpjegoni hap pas hapi se si ndodh kjo çështje.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 685 by Zeke

Erik faleminderit për përgjigjen.

Zgjidhur. U redaktova B737-800.cab.
Përdorni sdk eicas.xml dhe pfd.xml, atëherë filloni lojën dhe ngarkoni aeroplanin.

Dhe i paaftë p3dhotfixXXXUMUMXXXX, nuk ka nevojë të redaktoni ...

Falemnderit.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 688 by rikoooo

Ok mirë për të dini, faleminderit për reagimet :)


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.184