Gjuhë

Topic-icon Pyetje Projekti i projektit Opensky 777 kryeson problemin "swich".

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 662 by ricsmi

Hi guys.

Shkarkuar dhe fluturoi Projektin Opensky Boeing 777 sot dhe një aeroplan të saj të bukur, problemi i vetëm që unë kam është që të mbajë çelësin e kontrollit nuk duket të funksionojë.

Set pilot auto për të si për të zakonshme dhe të vendosur kreun e doni, pastaj shtypni mbajeni swich si ju do të në avionë të tjerë, por ajo vetëm bllokohet në kursin aktual, në vend të kësaj, unë kam provuar të gjitha llojet, por ajo gjithmonë bën të njëjtën gjë .

Çdo djema idetë, a është gabim apo thjesht po e bëj gabim?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 664 by ricsmi

Ok Unë kam kinda figured it out, rezulton i duhet të përdorin të trhe butonin Nav zgjidhni, jo të mbajë nav, vetëm gjë është butonin zgjidhni Nave vetëm punon në kabinë 2d që unë nuk mund të qëndrojnë duke përdorur.

Kështu që unë do të rishikoj pyetjen time, çdokush e di nëse është e mundur të ndërrosh butonin e mbërritjes së nav në kabinën 3d në butonin e përzgjedhjes së nav-it?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.183
Gjuhë