Gjuhë

Topic-icon Pyetje Më shumë mundësi për të instaluar

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 672 by Fly37

Unë kam në të njëjtin kompjuter FSX, P3d v3.4 dhe v4, Sot kam instaluar Spartan tuaj të mrekullueshme, por nëse unë instaluar në p3d v4 .. cant afer instaluar në P3d v3.4 ose Fx .. ajo që unë mund të bëj për të ketë këtë panel në të gjitha simulator tim ...?

Faleminderit dhe kompliment për aktivitetin tuaj të madh

Gianluigi Anelli

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.102
Gjuhë