Gjuhë

Topic-icon Pyetje Lancaster çështje

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 9 # 678 by airbuspilota320

Ive shkarkuar dhe instaluar Lancaster por nuk tregon ndonjë textures, mund dikush të tregojë në drejtimin e duhur për atë që mund të jetë e gabuar ju lutem, thank you

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.146