Gjuhë

Topic-icon Pyetje I kufizuar për shkarkimin 1 në të njëjtën kohë

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 679 by Helmuts

Duke u përpjekur për të nisur një shkarkim të dytë Unë po marr një mesazh për të kujtuar mua se unë jam i kufizuar për të shkarkuar fotografi 2 në një kohë (unë jam duke përdorur Free Download Manager, iniciuar nëpërmjet Firefox 31). Unë kam rifilluar Firefox-in dhe kam bërë të sigurt që nuk ka shkarkim, por e njëjta ndodhi përsëri, nuk është e lejuar shkarkimi i dytë paralel. Mund të jetë për shkak se shkarkimi i parë përdor lidhjet 2 tashmë? Mirënjohës për çdo këshillë ...

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 8 vjeçare muaj më parë # 680 by rikoooo

Përshëndetje,

Po Free Download Manager përdor shumë lidhje për IP-në tuaj, kështu që llogaritet si më shumë se një shkarkim.

Shpresoj se kjo ndihmon

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.306
Gjuhë