Gjuhë

Topic-icon Pyetje fort_wayne_intl

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 686 by Bobpa567

Unë kam drejtuar vetëm instaluesin më të fundit të Fort Wayne Int Airport. Një dosje e mia. Unë pastaj transferoj Scenery / Texture në dosjen time Addons. Por në këtë rast unë shoh se dy dosje janë krijuar duke qenë (1) fort_wayne_intl_airport_fsx dhe (2) fort_wayne_intl_airport_fsx_part2. Si mund të merret me dosjen Part2. A duhet të bashkohen sikur part2 të jetë një përditësim dhe të mbishkruaj skedarët origjinale.

Çdo ndihmë shumë e çmuar!

Shilingë

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 687 by rikoooo

Hi Bob,

Pse dëshironi të instaloni skenarin manualisht? Instaluesi automatik mund të merret me punën për çdo simulator kompatibël.

"Fort_wayne_intl_airport_fsx" vjen në pozitën e parë dhe "fort_wayne_intl_airport_fsx_part2" vjen në pozicionin e dytë në bibliotekën tënde të FSX-së.

Nëse dëshironi të instaloni manualisht këtë pamje, duhet t'i aktivizoni të dy dosjet nga biblioteka e skenës.

fluturimit të lumtur


Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 689 by Bobpa567

Faleminderit për informacionin tuaj. Arsyeja që preferoj të bëj një instalim manual është. Unë kam një SDD dedikuar për peizazhin tim addon dhe unë nuk dua instaluesit për të vënë skena peizazh në SSD që ka Win 10 në të. Unë nuk jam një ekspert, por vetëm duke ndjekur këshillat e dhëna në forume të tjera etj.

Thanks again!

Shilingë

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.364
Gjuhë