Gjuhë

Topic-icon Pyetje Urime Rickoooo

më shumë
Vjet 2 muaj më parë 8 # 690 by zl2bmh

A mund të përgëzoj të gjithë ata që janë të përfshirë në këtë faqe interneti.

Është me të vërtetë fantastike dhe një falënderim i madh për ata që kanë vënë talentet e tyre dhe punën e madhe së bashku për ta vënë në dispozicion
aq shumë aeroplanë të hartuar, të bukur.

Thjesht një vend i mahnitshëm.

Xhimi, zl2bmh

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.170