Gjuhë

Topic-icon Pyetje Si të ngarkoni pamje në rikoooo?

më shumë
1 7 vjeçare muaj më parë # 691 by jonpav

Hi, unë kam marrë shumë nga aeroplanët e mia freeware nga rikoooo në të kaluarën, dhe tani që unë jam duke krijuar aeroportet peizazh, unë do të doja të di se si të ngarkoni pamje freeware për të rikoooo. A ka ndonjë faqe të ngarkimit ose kam nevojë për një abonim Jumbo për të ngarkuar ndonjë gjë për të rikoooo?

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: për të shtuar dosjet.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.194
Gjuhë