Gjuhë

Topic-icon Pyetje Problemi i zërit me default Boeing 747 (FSX)

më shumë
1 4 vjeçare muaj më parë # 692 by shembull

Hi guys!

Kur fluturoj me ndonjë fsx të parazgjedhur Boeing 747 unë nuk mund të marr zërin (motorët, kontrollet, ...).
U përpoqa të rifilloj gjithçka dhe të riparoj FSX me CD-ROM por asgjë nuk ndihmon.
A e di dikush se si ta rregullojë këtë?

Thanks!
Benji

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 2 1 ditë më parë # 1209 by FlankerAtRicoo

Kur ndonjë avion tjetër po jep tingujt e duhur unë supozoj se skedarët e zërit të 747 janë të korruptuar ose zëri juaj. Cfg mungon ose bosh në dosjen Tonin e 747 ....

Gjithashtu kontrolloni nëse nuk keni goditur aksidentalisht q që e zhvendos zërin në FSX.


Ju mund të provoni të shkarkoni një paketë zanore të palëve të treta (ka shumë të lira) dhe shihni nëse ju pëlqen ato ...

HTH

Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: shembull

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Moderatorët: Gh0stRider203
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.101
Gjuhë